Syskrin

Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÜTERMANNS SYSILKE, 1940/50-tal, butiksdisplay, trä, metall och glas, höjd 22, 48x35 cm

Visst åldersrelaterat slitage

368762

2016-03-14