Stig L & Berndt F miniatyrer
Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
STIG LINDBERG & BERNDT FRIBERG, Gustavsberg Studio, stengodsminiatyrer: 2 vaser och 1 skål, signerade Stig L och studiohanden, höjd upp till 6,5 cm, 1 skål signerad Berndt F och studiohanden, höjd 4, diameter ca 8 cm
Den runda Stig L-vasen med nagg, Friberg skålen med fotnagg.
368765
2016-03-20