Stig L & Berndt F miniatyrer

Stig L & Berndt F miniatyrer
Stig L & Berndt F miniatyrer
Stig L & Berndt F miniatyrer
Stig L & Berndt F miniatyrer
Stig L & Berndt F miniatyrer
Stig L & Berndt F miniatyrer
Stig L & Berndt F miniatyrer
Stig L & Berndt F miniatyrer

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

STIG LINDBERG & BERNDT FRIBERG, Gustavsberg Studio, stengodsminiatyrer: 2 vaser och 1 skål, signerade Stig L och studiohanden, höjd upp till 6,5 cm, 1 skål signerad Berndt F och studiohanden, höjd 4, diameter ca 8 cm

Den runda Stig L-vasen med nagg, Friberg skålen med fotnagg.

368765

2016-03-20