Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par+1, 1 par med randdekor, höjd 23 cm, 1 gustaviansk modell med kannelyrer, 1700-/1800-tal, höjd 23 cm
Åldersrelaterat slitage, paret saknar en ljusmanschett
368800
2016-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här