Vilstol Fenix Dux

Vilstol Fenix Dux
Vilstol Fenix Dux
Vilstol Fenix Dux
Vilstol Fenix Dux
Vilstol Fenix Dux
Vilstol Fenix Dux
Vilstol Fenix Dux
Vilstol Fenix Dux

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAM LARSSON, vilstol, "Fenix" 1970-tal, Dux, underrede i kromat stål, klädsel flerfärgat tyg

Klädsel med bruksslitage

368814

2016-03-14