Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAM LARSSON, vilstol, "Fenix" 1970-tal, Dux, underrede i kromat stål, klädsel flerfärgat tyg
Klädsel med bruksslitage
368814
2016-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här