Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

6 400 SEK

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserat, tapet "Vårklockor" design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, dörrluckor med bakomvarande inredning av lådor och hyllor, faner i mahogny, höjd ca 130, 110x31 cm, nyckel medföljer

Senare tapetserad, smärre slitage, ett fanerbortfall

368815

2016-03-14