Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS LERIN (född 1954): Vinterbild med jägare och hund, signerad och daterad L Lerin -77, 72/500, träsnitt, bladmått ca 43x47 cm
Oramad
368835
2016-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här