Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS LERIN (född 1954): Vinterbild med jägare och hund, signerad och daterad L Lerin -77, 72/500, träsnitt, bladmått ca 43x47 cm

Oramad

368835

2016-03-14