Bengt Landin färglitografier

Bengt Landin färglitografier
Bengt Landin färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): (2) Figurkompositioner, signerade Bengt Landin, 11/110 resp 4/20, färglitografier, bladmått ca 42x35 cm vardera

368840

2016-03-14