Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL PETER HALLBERG (1809-1879): Forslandskap med samtalande män, signerad Hallberg 1850, olja på duk, 45 x 59 cm
Uppfodrad
368842
2016-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här