Carl Peter Hallberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): Forslandskap med samtalande män, signerad Hallberg 1850, olja på duk, 45 x 59 cm

Uppfodrad

368842

2016-03-15