Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 4 st., tenn, 1700-/1800-tal, bl a rokokofat och J F Werrenrath, Lund, diameter upp till 47 cm

Slitage, bucklor, tennpest

368857

2016-03-15