Björn Wessman

Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Komposition, signerad Björn Wessman,169/180 180/180, färglitografi, ca 31x40 cm, oramad

368865

2016-03-15