Suzanne Nessim

Suzanne Nessim
Suzanne Nessim

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUZANNE NESSIM (född 1944): Komposition med hundar, färglitografi, signerad, numrerad 131/160, bladstorlek ca 56x41 cm

368873

2016-03-15