Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal, vit marmor med detaljer i mässing, höjd ca 23 cm.

Bitar av marmor borta på ena staken, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage.

368874

2016-03-14