Samling blandat bl.a. om Berlin 1936
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SMÅTRYCK, mm. Bl.a. Amtlicher Führer zur Feier der XI. Olympiade Berlin 1936. Berlin, Reichsportverlag, 1936 (med karta), 5 fotografier, tryckt namn A. Svinhufud Stockholm, ca 1914-15, tryckt kallelse från Carl XV Jagt klubb, daterad 1845 (med stadgar) , Swenska jägare-förbunet, daterad 1872, 2 Graf-bref för Örebro begrafningsplats, rådman J P Eekström och Rubin, 1857 och 1865 mm.
Skador och fläckar, veck.
368879
2016-03-15