Esko Sihtola blandteknik

Esko Sihtola blandteknik
Esko Sihtola blandteknik
Esko Sihtola blandteknik
Esko Sihtola blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESKO SIHTOLA (född 1937), Motiv från Helsingfors mot domkyrkan, blandteknik på papper, signerad och daterad 1958, 25 x 30 cm

Gulnad

368882

2016-03-15