John Andersson vas

John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

JOHN ANDERSSON för Höganäs, vas i glaserat lergods 1930-tal, höjd ca 15,5 cm.

Smärre slitage.

368916

2016-03-14