Snedklaffskåp 1800-tal

Snedklaffskåp 1800-tal
Snedklaffskåp 1800-tal
Snedklaffskåp 1800-tal
Snedklaffskåp 1800-tal
Snedklaffskåp 1800-tal
Snedklaffskåp 1800-tal
Snedklaffskåp 1800-tal
Snedklaffskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, snedklaffsmodell, 1800-talets första hälft, Dalarna, originalmålat, höjd 206, bredd 98 cm

Åldersrelaterat slitage

368918

2016-03-15