Guglielmo Zocchi

Guglielmo Zocchi
Guglielmo Zocchi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUGLIELMO ZOCCHI (1874-?): Fat med körsbär, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 35x44 cm

368928

2016-03-15