Takampel empirstil

Takampel empirstil
Takampel empirstil
Takampel empirstil
Takampel empirstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKAMPEL, för 5 ljus,1900-tal, empirestil, elektrifierad, diameter 55 cm (inklusive ljusarmar), höjd ca 54 cm

Slitage, skavd färg

368930

2016-03-15