Bokstöd

Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUST ANDERSEN, bokstöd,1 par,stämplade GAB samt Just 1096, figuralt motiv Adam och Eva, höjd ca 12, bredd ca 13 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

368931

2016-03-15