Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JUST ANDERSEN, bokstöd,1 par,stämplade GAB samt Just 1096, figuralt motiv Adam och Eva, höjd ca 12, bredd ca 13 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
368931
2016-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här