Reinhold Ljunggren mapp Småstad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Mapp "Småstad" innehållande 5 st blad, färglitografier, signerade och numrerade 210/310, 1958

Mappen något skadad, bladen med viss gulnad

368936

2016-03-15