Oskar Bergman olja

Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Oscar Bergman, 1935, olja på pannå, ca 36x50 cm

368937

2016-03-15