Salvador Dali skulptur

Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Perseus - Hommage to Benevenuto Cellini", gjutarstämpel Scan, brons, signerad och numrerad 39/300, höjd 18 cm, med sockel 23 cm

Äkthetsintyg och låda medföljer

368951

2016-03-30