Salvador Dali skulptur
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Perseus - Hommage to Benevenuto Cellini", gjutarstämpel Scan, brons, signerad och numrerad 39/300, höjd 18 cm, med sockel 23 cm
Äkthetsintyg och låda medföljer
368951
2016-03-30