Stol Winnie

Stol Winnie
Stol Winnie
Stol Winnie
Stol Winnie
Stol Winnie
Stol Winnie
Stol Winnie
Stol Winnie

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, "Winnie", 1950-tal, bok samt textil, sitthöjd 45 cm

Klädsel med slitage

368974

2016-03-15