Pelle Åberg oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PELLE ÅBERG (1909-1964): Systembolagets pärla, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 33x24 cm
Kuntoraportti
368992
Päivämäärä:
2016-03-15