Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSOR, 3 st, 1800-tal, SPRITSKYLTAR, 5 st, silver, stora dosan stämplad Gustaf Otto Sjöberg, Falun 1816, total vikt ca 116 g
Gravyr
369002
2016-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här