Dosor silver

Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSOR, 3 st, 1800-tal, SPRITSKYLTAR, 5 st, silver, stora dosan stämplad Gustaf Otto Sjöberg, Falun 1816, total vikt ca 116 g

Gravyr

369002

2016-03-15