Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, utdragssoffa, allmoge, 17/1800-tal, furu, delvis bemålad, längd ca 165 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
slitage, skador, lagningar
369047
2016-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här