Allmoge soffa

Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa
Allmoge soffa

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, utdragssoffa, allmoge, 17/1800-tal, furu, delvis bemålad, längd ca 165 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

slitage, skador, lagningar

369047

2016-03-26