Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG BORGLIND (1892-1965) (2): "Långholmskanalen", "Holländsk hamnbild", signerade Stig Borglind, etsningar, 12,5 x 18 resp. 21 x 28 cm
Blekta
369060
2016-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här