Stig Borglind etsningar

Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965) (2): "Långholmskanalen", "Holländsk hamnbild", signerade Stig Borglind, etsningar, 12,5 x 18 resp. 21 x 28 cm

Blekta

369060

2016-03-15