Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLKE GULLBY (1912-1982): (3) modellstudie, interiör med säng samt stadsmotiv, signerade Gullby, etsningar, varierande mått
Gulnade
369061
2016-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här