Etsningar av Folke Gullby

Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FOLKE GULLBY (1912-1982): (3) modellstudie, interiör med säng samt stadsmotiv, signerade Gullby, etsningar, varierande mått

Zustandsbeschreibung

Gulnade

369061

2016-03-16