Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FOLKE GULLBY (1912-1982): (3) modellstudie, interiör med säng samt stadsmotiv, signerade Gullby, etsningar, varierande mått
Zustandsbeschreibung
Gulnade
369061
2016-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner