Gustaviansk trågsoffa
2016-03-16
369069
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TRÅGSOFFA, 1800-tal, gustaviansk, vitmålad och bronserad, sitthöjd 52, längd 190 cm
Senare bemålad, ytskador