Skål 1800-tal

Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, glas, 1800-talets första hälft, grönfärgad glasmassa, höjd 8, diameter 26 cm

Spricka

369095

2016-03-16