Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ASKFAT, glas, med läderunderlägg, etikettmärkt Boda, 1900-talets andra hälft, höjd 4, 14 x 14 cm
Bruksslitage
369109
2016-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här