Askfat Boda

Askfat Boda
Askfat Boda
Askfat Boda
Askfat Boda

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

ASKFAT, glas, med läderunderlägg, etikettmärkt Boda, 1900-talets andra hälft, höjd 4, 14 x 14 cm

Bruksslitage

369109

2016-03-16