Bordsdekoration Italien

Bordsdekoration Italien
Bordsdekoration Italien
Bordsdekoration Italien
Bordsdekoration Italien
Bordsdekoration Italien
Bordsdekoration Italien

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

BORDSDEKORATION, Italien, 1900-talets mitt, glaserad keramik, höjd 43 cm
Inköpt på Svenskt Tenn

Enstaka nagg

369110

2016-03-16