Cigarrsnoppare silver
2016-03-16
369117
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CIGARRSNOPPARE, 1900-talets första hälft, vildsvinsbete i form av fisk, beslag i silver, C.G. Hallberg, Stockholm, längd ca 25 cm
Sprickor, slitage