Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOTTE LASERSTEIN (1898-1993): Flicka, signerad Lotte Laserstein, etsning, ca 14x21 cm
Gulnader, med dedikation
369121
2016-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här