Kylare 2 st

Kylare 2 st
Kylare 2 st
Kylare 2 st
Kylare 2 st

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KYLARE, 2 st, 1900-tal, nysilver, höjd ca 17 cm

Slitage, försilving delvis bortnött

369123

2016-03-16