Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, art deco, WMF Ikora, Tyskland 1900-talets första hälft, patinerad brons, höjd ca 19 cm

Slitage, repor, mindre buckla på fotringen

369125

2016-03-16