Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, Edsbyverken, Perstorp, 1950-tal, ben och ram i bok, 2 st utdragsskivor, höjd ca 74 70x60 iläggsskivor 28 cm

Slitage

369142

2016-03-16