Benkt Johan Lindström

Benkt Johan Lindström
Benkt Johan Lindström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENKT JOHAN LINDSTRÖM (född-1927): Odalisk, signerad och daterad 1952, litografi, 44x55 cm

Gulnad, veck

369143

2016-03-16