Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, allmoge, 1800-talets början, fästen i smide, höjd 78, total längd ca 162 x 103 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, mindre skador
369152
2016-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här