Bord allmoge
2016-03-27
369152
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, allmoge, 1800-talets början, fästen i smide, höjd 78, total längd ca 162 x 103 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, mindre skador