Bord allmoge

Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, allmoge, 1800-talets början, fästen i smide, höjd 78, total längd ca 162 x 103 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, mindre skador

369152

2016-03-27