Venus och Amor

Venus och Amor
Venus och Amor
Venus och Amor
Venus och Amor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Venus och Amor, olja på duk, ca 19 x 23 cm.

Mindre färgbortfall och krackelyrer, dubblerad

369153

2016-03-16