Arvid Mauritz Lindström Vinterlandskap

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Vinterlandskap i skymning, signerad A. M Lindström, olja på duk, 67x40 cm

369163

2016-03-16