Oljemålning Eduard Ole
Valmis
2016-03-16
369183
| Korkein tarjous | 10 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
EDUARD OLE (Estland, 1898-1995): "Strandpromenad i San Sebastian", signerad Eduard Ole 61, olja på duk, 59x65 cm