Klubbat för:
10 500 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
EDUARD OLE (Estland, 1898-1995): "Strandpromenad i San Sebastian", signerad Eduard Ole 61, olja på duk, 59x65 cm
Zustandsbeschreibung
369183
2016-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner