Oljemålning Eduard Ole

Oljemålning Eduard Ole
Oljemålning Eduard Ole
Oljemålning Eduard Ole
Oljemålning Eduard Ole
Oljemålning Eduard Ole
Oljemålning Eduard Ole

Klubbat för:

10 500 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

EDUARD OLE (Estland, 1898-1995): "Strandpromenad i San Sebastian", signerad Eduard Ole 61, olja på duk, 59x65 cm

Zustandsbeschreibung

369183

2016-03-16