Axel Nipstad Illustration
Vollendet
2016-03-18
369186
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
AXEL NIPSTAD PETTERSON (1901-53), "Kokain", illustration (Kokain av Daniel Dolgoff), signerad och daterad Axel Petterson -29, tusch på papper, 17,5x26,5 cm
Oramad, hanteringsveck