Axel Nipstad Illustration

Axel Nipstad Illustration
Axel Nipstad Illustration

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

AXEL NIPSTAD PETTERSON (1901-53), "Kokain", illustration (Kokain av Daniel Dolgoff), signerad och daterad Axel Petterson -29, tusch på papper, 17,5x26,5 cm

Oramad, hanteringsveck

369186

2016-03-18