Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
AXEL NIPSTAD PETTERSON (1901-53), "Kokain", illustration (Kokain av Daniel Dolgoff), signerad och daterad Axel Petterson -29, tusch på papper, 17,5x26,5 cm
Oramad, hanteringsveck
369186
2016-03-18