Ardy Strüwer, Harald Wiberg mfl teckningar (6 st)

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939) (2), MARK SYLWAN, GÖSTA TÖRNEQVIST (1888-1936), HARALD WIBERG mfl signerade, akvarell och tuschvariernade mått

Oramade

369194

2016-03-18